ART / Lithographs / Giclée 13903049
nr 1390 3049
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Jan Rufelt (b. 1956), Sweden. "Moving shapes". Signed, numbered 49/50. Subject: ca 36x27 cm, unframed, yttermått: 50x39 cm,
Gicléetryck, "Moving shapes". Signerad, numrerad 49/50. Motivet: ca 36x27 cm, oramat löst blad, yttermått: 50x39 cm
Jan Rufelt, Swedish painter born 1956.
SEK 350
Monday April 12 2021
at 20:02:09
12/4 19:18:28
300 kr
12/4 19:28:00